novinky 

Všetky možnosti predplatného Max budú zahŕňať kompletné vysielanie olympijských hier v Paríži 2024

Spoločnosť Warner Bros. Discovery potvrdila podrobnosti o predplatnom svojej rozšírenej streamovacej služby Max, ktorá bude spustená 21. mája v strednej a východnej Európe, severských krajinách a na Pyrenejskom polostrove. Spustenie vo Francúzsku, Belgicku, Holandsku a Poľsku bude nasledovať v tesnom závese. Max spojí HBO Max, Discovery+ a Eurosport vo vylepšenej aplikácii s rozšírenou personalizáciou, ktorá ponúkne nové funkcie, žánre a príbehy z produkcie Warner Bros, DC, HBO Originals, Max Originals, Discovery, TLC, Cartoon Network, Eurosport a ďalších, pričom množstvo obsahu, ktoré je v súčasnosti dostupné na HBO Max, sa viac ako zdvojnásobí.

PREDPLATNÉ* Max bude ponúkať možnosť výberu z mesačného a ročného predplatného a príplatok Sport, ktorý je možné pridať ku každému predplatnému. Všetky varianty budú obsahovať kompletné priame prenosy a vysielanie na požiadanie z olympijských hier v Paríži 2024, vďaka čomu budú môcť všetci predplatitelia sledovať najväčšie športové podujatie na svete.

Štandardné predplatné: 7,99 € mesačne Používatelia môžu sledovať obsah na dvoch zariadeniach naraz, a to vo Full HD rozlíšení. Toto predplatné im umožňuje stiahnuť si až 30 položiek na sledovanie offline ( platia obmedzenia).

Prémiové predplatné: 9,99 € mesačne Premium poskytne používateľom najlepší zážitok zo sledovania. Používatelia môžu sledovať obsah až na štyroch zariadeniach naraz, a to v rozlíšení Full HD alebo 4K a so zvukom Dolby Atmos (podľa dostupnosti). Táto možnosť zahŕňa až 100 stiahnutí dostupného obsahu na sledovanie offline (platia obmedzenia).

Doplnok Sport: 3 € mesačne Doplnok Sport prináša prenosy z najväčších športových podujatí vrátane tenisových grandslamov, cyklistických pretekov Grand Tours, automobilových pretekov 24 hodín Le Mans, priame prenosy z lineárnych kanálov Eurosport 1 a 2 a mnoho ďalšieho. Používatelia môžu sledovať športový obsah na dvoch zariadeniach naraz (je teda obmedzený len na dve sledovania naraz bez ohľadu na verziu predplatného). Sport sa predáva ako doplnok k základnému predplatnému, ktoré je potrebné na fungovanie doplnku. Max bude ponúkať zážitok zo sledovania zameraný na zákazníkov, a to nielen prostredníctvom rozšírenej personalizácie, ale aj tým, že bude ponúkať výber z viacerých možností predplatného, aby si každý používateľ mohol vybrať alternatívu, ktorá zodpovedá jeho preferenciám. Ponuka predplatných sa môže líšiť v závislosti od poskytovateľa predplatného. Predplatitelia si budú môcť vychutnať širokú škálu kvalitnej zábavy. K dispozícii budú filmové novinky spoločnosti Warner Bros, ako napríklad Barbie, Aquaman a stratené kráľovstvo a Wonka. Medzi filmy z rozsiahlej knižnice Warner Bros. patria série Harry Potter, Paddington, Matrix, Temný rytier, Joker a Pán prsteňov.
Milovníci seriálov sa môžu tešiť na produkciu HBO, ako napríklad The Last of Us, Biely lotos, Eufória a Temný prípad: Nočná krajina, Režim, Sympatizant, Nevyjasnené zločiny Roberta Dursta a pripravovanú komédiu Franšíza. Do Maxu smerujú aj nové seriály Max Originals založené na populárnych franšízach od Warner Bros. Pictures, ako sú Tučniak a Vitajte v Derry (TO Stephena Kinga), ako aj obľúbené príbehy zo života na Discovery, napríklad 90 dní do svadby, Zlatá horúčka a Dom na opravu.
Športový doplnok prinesie fanúšikom rozsiahle prenosy z významných športových podujatí vrátane všetkých tenisových grandslamov (Australian Open, French Open, Wimbledon a US Open) a troch cyklistických Grand Tours (Giro d‘Italia, La Vuelta a España a Tour de France, ako aj Tour de France Femmes). Diváci si budú môcť vychutnať aj automobilové preteky 24 hodín Le Mans a všetky významné podujatia Svetového pohára v zimných športoch. Vysielacie práva sa v jednotlivých krajinách líšia.

Komentujte cez Facebook

Related posts