novinky 

PIATA SÉRIA SERIÁLU RICK A MORTY BUDE MAŤ PREMIÉRU 21. JÚNANOVÁ SÉRIA BUDE DOSTUPNÁ VÝHRADNE NA HBO GO

Piata séria oceňovaného animovaného seriálu prichádza na HBO GO. Dostupné budú aj predchádzajúcej série (1 – 4). Všetky série seriálu budú dostupné na HBO GO od 21. júna.


Rick a Morty je obľúbený a cenami ovenčený animovaný komediálny seriál, ktorého polhodinové epizódy vysiela kanál Adult Swim. Rozpráva príbeh sociopatického geniálneho vedca, ktorý zaťahuje svojho hanblivého vnuka do šialene nebezpečných dobrodružstiev po celom vesmíre. Rick Sanchez žije u rodiny svojej dcéry Beth a v jednom kuse ju aj svojho zaťa Jerryho a vnúčatá Summer a Mortyho zapája do svojich medzigalaktických dobrodružstiev.
Fanúšikovia seriálu z celého sveta sa môžu tešiť na obriu dávku noviniek zo sveta Ricka a Mortyho, a to 21. júna – počas DŇA RICKA A MORTYHO, fantastickej oslavy s ukážkami, zábermi z natáčania a špeciálnymi prekvapeniami v televízii, digitálnych médiách aj na sociálnych sieťach, ktorou odštartuje celosvetová premiéra novej série.Trailer 5. série:  V seriáli Rick a Morty hrajú Justin Roiland (Solar Opposites), Sarah Chalke (Firefly Lane), Chris Parnell (Saturday Night Live), a Spencer Grammer (Greek). Tvorcami a producentmi sú Dan Harmon (Community) a Justin Roiland.
Všetky časti 1.-4. série Ricka a Mortyho a premiérová časť 5. série budú dostupné na HBO GO od 21. júna. 

Komentujte cez Facebook

Related posts