novinky 

Voyo prinesie na festival Grape vlastný stage aj novú zónu

Voyo stage ponúkne atraktívne vystúpenia mladých interpretov z česko-slovenskej hip-hopovej scény, elektroniky, alebo RnB. Nová festivalová zóna vznikne v spolupráci so značkami Red Bull a Refresher.


Streamovacia služba Voyo ohlasuje ďalšiu významnú novinku, svoju značku sa rozhodla spojiť s obľúbeným letným hudobným festivalom Grape. Toto nové partnerstvo prinesie pre návštevníčky a návštevníkov festivalu samostatný hudobný stage a úplne novú zónu.

Voyo stage sa bude nachádzať priamo v spomínanej novej zóne, ktorá vzniká aj v spolupráci so značkou Red Bull a lifestylovým webom Refresher. Cieľom je vytvoriť zaujímavý a programovo vyvážený priestor, kde sa budú celý deň zabávať návštevníci a návštevníčky festivalu.

„Festival Grape je dlhodobo zárukou kvalitných hudobných zážitkov a ponúka priestor na prezentáciu zvučným svetovým menám, ale aj mladým nádejným umelkyniam a umelcom. Tešíme sa preto z partnerstva nielen s Grapeom, ale aj s ďalšími značkami ako Red Bull a Refresher. Myslím si, že toto spojenie bude pre návštevníčky a návštevníkov naozaj osviežujúce a intenzívne,“ hovorí Michal Borec, riaditeľ Centra marketingu skupiny Markíza. 

„Dramaturgicky sme sa zamerali najmä na mladú generáciu, po minuloročnej úspešnej spolupráci s Jakubom Strachom aka NobodyListen a jeho projektom Addict sme sa dohodli na pokračovaní. Jakub pripraví sobotný program a Grape sa postará o účinkujúcich na piatok. Povenujeme sa teda opäť aktuálnym mladým menám z česko-slovenskej hip-hopovej scény, elektroniky, alebo RnB“, vysvetľuje Ján Trstenský, organizátor Grape festivalu. Program pódia festival postupne zverejní tento týždeň na svojich sociálnych sieťach a webstránke.  

„Tešíme sa, že môžeme dlhoročné mediálne partnerstvo Refresheru s festivalom Grape rozšíriť o spoluprácu so značkami Voyo a Red Bull, s ktorými sme realizovali viaceré úspešné obsahové kampane. Mediálne výstupy z festivalu Grape každoročne na webe a sociálnych sieťach Refresheru zabávajú desaťtisíce čitateľov a divákov. Vďaka značkám Voyo a Red Bull môžeme tento obsah povýšiť na novú úroveň a v spoločnej zóne priniesť „Svet modernej generácie“ priamo na festival,“ dodáva Samuel Majdek, kreatívny riaditeľ Refresher SK & CZ.

Grape je jeden z najväčších hudobných festivalov na Slovensku, zameriava sa najmä na súčasnú populárnu slovenskú a svetovú hudbu, pričom zviditeľňuje aj menej známych umelcov. Headlinermi tohto ročníka sú Yungblud, Foals, Moderat a M83. Medzi ďalšie zahraničné mená patria napríklad King Gizzard & The Lizard Wizard, Yung Lean, Bru-C, Netsky, Sub Focus, SKAAR či EKKSTACY. Priaznivcov slovenskej hudobnej scény potešia Para, Gleb, Hex, Jana Kirschner, Slobodná Európa, Medial Banana, FVLCRVM, Puding Pani Elvisovej, Saul, The Curly Simon alebo Berlin Manson.

Grape festival 2023 sa koná od 11. do 12. augusta 2023 na Letisku Trenčín.

Komentujte cez Facebook

Related posts