novinky 

Seriál Medveď sa vracia s druhou sériou exkluzívne na Disney+

Kritikmi uznávaný a oceňovaný seriál bude mať premiéru v stredu 2. augusta exkluzívne na Disney+. V novej úlohe sa objaví Molly Gordonová.

V druhej sérii sa Carmen „Carmy” (Jeremy Allen White), Sydney (Ayo Edebiriová) a Richard „Richie” (Ebon Moss-Bachrach) snažia premeniť ich špinavý sendvičový podnik na štýlové miesto. Zatiaľ čo bistro obracajú hore nohami, zvyšok tímu podstupuje vlastnú cestu premeny a všetci sú nútení konfrontovať sa so svojou minulosťou.

Ako čoskoro zistia, jediná vec, ktorá je ťažšia ako vedenie reštaurácie, je otvorenie novej. Tím čelí nielen šialenej byrokracii spojenej s vydávaním povolení, ale aj dodávateľom. Našťastie sa pri plánovaní nového menu môžu potešiť tvorivým trápením. Nový začiatok znamená nový prístup a celý tím čakajú zmeny – v spôsobe myslenia, práce, prístupu k hosťom aj sebe samým.

Okrem Whitea, Edebiriovej a Moss-Bachracha sa v seriáli objavia aj Abby Elliottová, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayasová a Matty Matheson. V ďalších úlohách si zahrali Edwin Lee Gibson, Oliver Platt a najnovšie aj Molly Gordonová.

Kritikmi oceňovaný seriál si za svoju prvú sériu odniesol niekoľko ocenení – AFI TV Program roka, WGA Award, PGA Award, Film Independent Spirit Award, American Cinema Editors Award a ACE Eddie Award. Jeremy Allen White získal aj cenu za komediálny herecký výkon na Zlatých glóbusoch, SAG Awards a Critics Choice Awards.

Seriál stanice FX Medveď vytvoril Christopher Storer (Ramy, 8. trieda), ktorý pôsobí ako výkonný producent spolu s Joannou Calo (BoJack HorsemanUndone), Hiro Muraiom (Atlanta, V ohni) zo spoločnosti Super Frog, Joshom Seniorom a Mattym Mathesonom. Seriál produkuje spoločnosť FX Productions a výkonným producentom je Tyson Bidner (Ramy).

Komentujte cez Facebook

Related posts