novinky 

Úspešný dramatický a trilerový seriál Yellowjackets prichádza na SkyShowtime na Slovensku

Prvá séria SHOWTIME® seriálu nominovaného na cenu Emmy® bude mať premiéru na SkyShowtime na Slovensku 14. októbra. Druhá séria bude k dispozícii 28. októbra

SkyShowtime dnes oznámila, že prvá séria dramatického trilerového seriálu nominovaného na cenu Emmy®, Yellowjackets, bude mať premiéru na SkyShowtime na Slovensku 14. októbra. Všetky epizódy prvej série budú k dispozícii na pozretie od tohto dátumu.

Druhá séria, produkovaná spoločnosťou SHOWTIME, bude taktiež k dispozícii na SkyShowtime na Slovensku od 28. októbra. Nové epizódy budú k dispozícii každý týždeň.

Prvá séria má výnimočné 100 % hodnotenie na Rotten Tomatoes a získala sedem nominácií na cenu Emmy®.

Seriál Yellowjacketsvytvorili Ashley Lyle a Bart Nickerson (Narcos). V hlavných rolách účinkujú nominantka na cenu Emmy® a držiteľka ceny Critics Choice AwardMelanie Lynskey (Castle Rock), nominantka na Oscara® a cenu Emmy® Juliette Lewis (Camping) a nominantka na cenu Emmy® Christina Ricci (Z: The Beginning of Everything) a Tawny Cypress (Unforgettable).

Yellowjackets je eposom o prežití, psychologickým hororom a drámou, a taktiež ságou o tíme mimoriadne talentovaných stredoškolských futbalistiek, ktoré sa stanú (ne)šťastnými preživšími leteckej havárie hlboko v odľahlej severskej divočine. Seriál sleduje nielen ich zostup z komplikovaného, ale prosperujúceho tímu k divokým klanom, ale zároveň sleduje ich životy, ktoré sa po takmer 25 rokoch snažia dať dokopy, čo dokazuje, že minulosť nikdy nie je skutočne minulosťou a to, čo sa začalo v divočine, sa ani zďaleka neskončilo. V druhej sérii sa objavia stálice: Lauren Ambrose (Six Feet Under, Servant) a Simone Kessell (Obi-Wan Kenobi), spolu s Elijahom Woodom (trilógia The Lord of the Rings) a množstvom hosťujúcich hercov. V druhej sérii ďalej účinkujú Sophie Nélisse (The Book Thief), Jasmin Savoy Brown (The Leftovers), Sophie Thatcher (Prospect), Samantha Hanratty (Shameless), Courtney Eaton (Mad Max: Fury Road), Liv Hewson (Santa Clarita Diet), Steven Krueger (The Originals), Warren Kole (Shades of Blue) a Kevin Alves (Locke & Key). Medzinárodnú distribúciu Yellowjackets zaisťuje spoločnosť Paramount Global Content Distribution.

Komentujte cez Facebook

Related posts