novinky 

Jaro s internetovými portály skupiny Nova

Nova Plus i v jarní sezóně 2018 nabídne mnoho pořadů z vlastní produkce. Pokračuje kulinářská talk show Což takhle dát si s moderátorem Ondřejem Novotným, který se představí také v pořadu Jak to vidí Robinsoni. K reality show Robinsonův ostrov najdou diváci na Nova Plus speciál Robinson Marek a na nova.cz je v přípravě unikátní soutěž Já, Robinson. Každý se v ní může stát na chvíli Robinsonem a čelit různorodým úkolům a výzvám. Vítěz získá hodnotné ceny ze světa Robinsonova ostrova.

Na webu Nova Plus se mohou diváci těšit na novinku Souboj coverů v podobě hudební reality show o životě začínajících zpěváků, kteří bojují o lepší cover verzi zadané skladby. Do zákulisí SuperStar zavede fanoušky pořad SuperStar v zákulisí. Internetový pořad Nova Stars na jaře představí život Michala Jančaříka na vozíčku. Pro sportovní fanoušky připravuje skupina Nova novou mobilní aplikaci Nova Sport. Zpravodajský portál TN.cz i nadále přinese atraktivní obsah jak na webu, tak ve stávající mobilní aplikaci.

Videoportál Voyo přichystal filmovou nabídku, ve které budou například snímek Příběh lesa, I dva jsou rodina, Pat a Mat ve filmu, SinCity, Únos, Pelikán Nicostratos, Stopy a další. Voyo přineslo také novou mobilní aplikaci Voyo 3.0, která je nástupcem verze 2.4. Využívá nejnovějších technologií, nabízí moderní vzhled a jednoduché ovládání.

Komentujte cez Facebook

Related posts