novinky 

Druhá séria Tulsa King príde už v septembri

SkyShowtime oznámila, že očakávaná druhá séria originálneho seriálového hitu Tulsa King s nominantom na Ocara Sylvestrom Stallonem v hlavnej úlohe bude od 18. septembra k dispozícii exkluzívne na SkyShowtime. Služba zároveň predstavila prvú upútavku na novú sériu. Seriál Tulsa King, ktorého výkonnými producentmi sú na Oscara nominovaní Taylor Sheridan a scenárista Terence Winter a na viacero ocenení nominovaný režisér Craig Zisk, sa v súčasnosti natáča v Oklahome a Atlante. Seriál produkujú spoločnosti MTV Entertainment Studios a 101 Studios.

V druhej sezóne Dwight (Stallone) a jeho partia pokračujú v budovaní a obrane svojho rozrastajúceho sa impéria v Tulse, ale len čo sa spamätajú, uvedomia si, že nie sú jediní, kto si chce vydobyť svoje postavenie. S blížiacimi sa hrozbami zo strany mafie z Kansas City a veľmi vplyvného miestneho podnikateľa sa Dwight snaží udržať svoju rodinu a partiu v bezpečí a zároveň mať pod kontrolou všetky svoje obchody. Navyše má v New Yorku stále nevybavené účty.

V seriáli Tulsa King tiež účinkuje skvelé herecké obsadenie: Martin Starr, Jay Will, Max Casella, Vincent Piazza, Tatiana Zappardino, Annabella Sciorra, Neal McDonough, Frank Grillo, Domenick Lombardozzi, Andrea Savage, Garrett Hedlund a Dana Delany.

Na produkcii Tulsa King sa okrem Taylora Sheridana, Terencea Wintera a Craiga Ziska podieľajú aj David C. Glasser, Ron Burkle, Bob Yari, David Hutkin, Sylvester Stallone, Braden Aftergood a Keith Cox. Seriál distribuuje Paramount Global Content Distribution.

Tulsa King je súčasťou rozširujúcej sa ponuky Sheridana na SkyShowtime, ktorá zahŕňa aj tituly 1883, 1923, Mayor of Kingstown, Law Men: Bass Reeves, pripravovaný seriál Landman, druhú sériu Lioness a všetkých päť sérií Yellowstone.

Komentujte cez Facebook

Related posts