novinky 

Svet Hry o tróny rozšíri ďalšia príbehová séria

Sto rokov pred udalosťami seriálu Hra o tróny sa po Západozemou potulovali dvaja hrdinovia… mladý, naivný, ale odvážny rytier ser Duncan Vysoký (Claffey) a jeho malý panoš Egg (Ansell). V dobe, keď rod Targaryenovcov stále drží Železný trón a spomienka na posledného draka ešte nevymizla zo živej pamäti, čakajú na týchto nepravdepodobných priateľov veľké osudy, mocní nepriatelia a nebezpečné činy.

Peter Claffey a Dexter Sol Ansell sa objavia v novom dramatickom seriáli HBO A KNIGHT OF THE SEVEN KINGDOMS: THE HEDGE KNIGHT (Rytier siedmich kráľovstiev: Potulný rytier). Peter Claffey stvárni postavu Dunka a Dexter Sol Ansell sa predstaví ako Egg.

Peter Claffey je herec a bývalý hráč rugbyového tímu Connacht, ktorý má na konte napríklad seriály Zlé sestry (2022) a Wreck (2022) z produkcie Apple TV. Medzi Claffeyho nadchádzajúce projekty patrí úloha po boku Cilliana Murphyho vo filme Small Things Like These a 3. sezóna seriálu Vikingovia od Netflixu: Valhalla.

Dexter Sol Ansell začal svoju hereckú kariéru vo veku štyroch rokov v seriáli Emmerdale (2019). Odvtedy si zahral v thrillerovom seriáli spoločnosti Sky The Midwich Cuckoos (2022) a v komédii spoločnosti Netflix Christmas on Mistletoe Farm (2022). Naposledy Ansell stvárnil mladého Coriolana Snowa vo filme The Hunger Games: The Ballad of the Birds and the Snakes (2023). Medzi Ansellove nadchádzajúce projekty patria: Here, The Moor, Hullraisers stanice Channel 4 a Robin and The Hood.

Producentmi a scenáristami novej produkcie HBO sú George R. R. Martin a Ira Parker. Ďalšími producentmi sú Ryan Condal a Vince Gerardis.

Komentujte cez Facebook

Related posts