novinky 

Seriál Pán času sa 11. mája vracia na Disney+ s novou sériou

Kultový britský seriál sa vracia s novou sériou na Disney+. Od soboty 11. mája si diváci budú môcť okrem epizódy Kostol na Ruby Road vychutnať aj ďalšie dve úplne nové časti.

V najnovšej sérii sa Doktor s Ruby Sundayovou vydajú na neuveriteľné dobrodružstvá v časopriestore. Navštívia Anglicko 19. storočia, ale aj vzdialené planéty v ďalekej budúcnosti, na ktorých zúri vojna. Stretnú nových priateľov a spoločne s nimi sa postavia hrôzostrašným nepriateľom.
„Veľmi sa teším, že môžem konečne uviesť úplne novú sériu dobrodružstiev Doktora a Ruby. Príšery! Naháňačky! Zloduchovia! Záhady! A desivé tajomstvo, ktoré sa už desaťročia skrýva v časopriestore. Nepremeškajte ani sekundu!“ láka showrunner, výkonný producent a scenárista Russell T. Davies.
Úlohy pätnásteho Doktora sa ujal Ncuti Gatwa, Ruby Sundayovou hrá Millie Gibsonová. V novej sérii sa objavia aj Aneurin Barnard, Anita Dobsonová, Yasmin Finneyová, Michelle Greenidgeová, Jonathan Groff, Bonnie Langfordová, Genesis Lyneaová, Jemma Redgraveová, Lenny Rush, Indira Varmaová a Angela Wynterová.
Seriál Pán času produkuje spoločnosť Bad Wolf spolu s BBC Studios pre Disney Branded Television a BBC. Pod kreatívnou víziou Russela T. Daviesa sa na tvorbe podieľali ďalší výkonní producenti vrátane Phila Collinsona, Joela Collinsa, Julie Gardnerovej a Jane Tranterovej. Časti novej série režírovali Ben Chessell, Jamie Donoughue, Julie Anne Robinsonová a Dylan Holmes Williams.
Komentujte cez Facebook

Related posts