novinky 

JOJ play oslavuje 2 roky a viac ako 400 000 používateľov

Jediná čisto slovenská streamovacia platforma slávi druhé narodeniny. V čom je iná a prečo si ju ľudia obľúbili? Streaming sa aj na Slovensku teší stále rastúcej obľube. JOJ Group spustila 1. apríla 2022 JOJ play, jedinú streamovaciu platformu u nás, ktorá poskytuje dokonalú zábavu aj v bezplatnom balíku. Za dva roky si služba získala viac než 400 000 registrovaných užívateľov a JOJ Group sa s ňou podarilo vytvoriť na slovenskom internete skutočne populárne miesto plné multimediálnej zábavy.

Pre oslavy prichádza Joj Play s exkluzívnym programom:

Jedeme na teambuilding (Komédia, Film)

Hrajú: Jakub Prachař, Anna Polívková, Vojtěch Kotek, Petra Polnišová, Robin Ferro, Erika Stárková, Bořivoj Čermák, Justýna Zedníková, Alexander Bárta

Za firemné sa žúruje najlepšie… Alešove ambície na povýšenie sú vo firemnej hierarchii zaslúžene potrestané preradením na oddelenie call centra určeného na zrušenie. Poslednú šancu na záchranu kariéry a znovuzískanie sebaúcty má na firemnom teambuildingu.

Perinbaba a Dva svety (Komédia/Film)

Hrajú: Lukáš Frlajs, Valéria Frištik, Ivan Romančík st., René Štúr, Daniel Nekonečný, Andrea Verešová, Darija Pavlovičová, Sabina Skalická, Klára Cibulová

V dlhoočakávanom pokračovaní legendárnej rozprávky Juraja Jakubiska ožívajú dobre známe postavy Perinbaby a Zubatej. Vráťte sa do magického sveta a sledujte príbeh syna Jakuba a Alžbetky Lukáša na výprave za šťastím.

Fight Night Challenge 6 (Šport, Live / 20. 04. 2024)

Vychutnaj si 6-hodinovú živú šou plnú skvelých zápasov celebrít aj profesionálnych zápasníkov, ktorá sa nebude opakovať. Chýbať nebudú Flexking, Strýco Filip, Erik Tresor, Bergi, Fučo, Čepo, Sulík, Pimpinockaa, Lenockatt a ďalší.

MS v ľadovom hokeji (Šport/Live)

Sledujte majstrovstvá sveta v hokeji pohodlne online na jednom mieste cez aplikáciu JOJ play v mobilných zariadeniach aj smart televízoroch. Stiahnite si ju už teraz a buďte pripravení.

Dva roky JOJ Play znamenajú:

• diváci najradšej sledujú komédie, rodinné filmy a seriály, zábavné shows

• filmom kraľuje romantika, najpopulárnejšie filmy sú Šťastný Nový rok, Šťastný Nový rok 2 či Nikdy nehovor nikdy

• v rámci modernej českej a slovenskej kinematografie bodovali Sviňa, Vila Lucia či Ostrov

• v rámci zahraničného kina zaujali najviac Zakladateľ, Escobar, Mladosť

• medzi najpopulárnejšie tradičné rozprávky patrí Perinbaba, Tri oriešky pre Popolušku, S tebou mě baví svět

• Nemocnica je kráľom denných seriálov

• stále populárne sú aj kultové formáty Profesionáli, Panelák a Mafstory

• najúspešnejšími novými seriálmi sú Iveta a Vytoč môjho agenta

• Nákupné maniačky zažili svoj veľký comeback a dostali spin-off reláciu Donakupované, vyrábanú špeciálne len pre JOJ play

• k rodinnej pohode prispievajú relácie Bez servítky, Inkognito a Nové bývanie

• športu kraľuje hokej a MMA

Komentujte cez Facebook

Related posts