novinky 

SkyShowtime potvrdila dátum uvedenia seriálu The Curse

Dnes, pred exkluzívnou premiérou na medzinárodnom filmovom festivale v Štokholme, SkyShowtime potvrdila, že seriál The Curse bude na platforme k dispozícii od piatka 5. januára. Prvých päť epizód SkyShowtime Original seriálu bude k dispozícii v deň premiéry a zvyšných päť epizód v piatok 16. februára.

Seriál The Curse, ktorého spoluautormi, scenáristami a výkonnými producentmi sú Benny Safdie a Nathan Fielder, sa zameriava na Whitney a Ashera Siegelovcov, novomanželov, ktorí sa snažia presadiť svoju víziu ekologického bývania v malej komunite v mestečku Española v Novom Mexiku. Ich úsilie sa skomplikuje, keď v ich príbehu vycíti príležitosť Dougie, excentrický producent pochybnej televíznej reality show. V priebehu seriálu sa dvojica ocitá v záhadnej sieti etických a morálnych šedých zón – a zároveň sa snaží udržať svoj vzťah nad vodou. V hlavných úlohách seriálu sa predstavia Emma Stone (La La Land, The Favourite), Nathan Fielder (The Rehearsal) a Benny Safdie (Oppenheimer). Medzi hosťujúce hviezdy patria na Oscara® nominovaný Barkhad Abdi, na cenu Emmy® nominovaný Corbin Bernsen a Constance Shulman.

The Curse vznikol v koprodukcii spoločností SHOWTIME a A24. Fielder pôsobí tiež ako režisér. Emma Stone, Dave McCary a Ali Herting sú výkonní producenti prostredníctvom svojej produkčnej spoločnosti Fruit Tree. Josh Safdie pôsobí tiež ako výkonný producent prostredníctvom svojej spoločnosti Elara.

Komentujte cez Facebook

Related posts