novinky 

Big Brother otvára brány svojho domu na VOYO

Šestnásť odvážlivcov zo Slovenska a Česka odštartuje už v pondelok 13.11. jednu z najväčších skúšok svojho života a diváci Voyo, televízie Markíza a TV Doma budú pri tom.

Spolubývajúci v dome Big Brother budú počas svojho pobytu plniť misie a kto zlyhá, bude musieť čeliť trestu. Každú sobotu v priamom prenose bude jeden z obyvateľov domu vysťahovaný. O tom, kto to bude, rozhodnú diváci pomocou aplikácie, ktorá je už teraz dostupná na stiahnutie.  Big Brother už pripravil pre obyvateľov svojho domu všetko potrebné a očakáva ich príchod. V týchto priestoroch o 9 týždňov zistíme, kto obstál v najväčšom sociálnom experimente na obrazovkách a vyjde z domu bohatší o 100 000 eur. 

Súťažiacich čaká moderne zariadený a plne vybavený dom, ktorý sa rozprestiera na 350 m2. Jeho súčasťou je priestranná obývačka, plne vybavená moderná kuchyňa i jedáleň, v ktorej má pri veľkom spoločnom stole každý zo spolubývajúcich svoju stoličku. Neoddeliteľnou súčasťou domu je rozľahlá spálňa. Jedna posteľ je oddelená v samostatnom priestore presklenou stenou. V tomto priestore bude bývať vždy aktuálny pán domu, ktorý bude mať okrem tejto výhody aj samostatnú kúpeľňu. Všetkým ostatným spolubývajúcim bude musieť stačiť jedna spoločná kúpeľňa. Súčasťou domu je aj wellness s veľkým bazénom a posilňovňou. Nechýba ani spovednica, teda priestor, v ktorom bude dotyčný spolubývajúci môcť hovoriť s Big Brotherom osamote. Jediným miestom, ktoré patrí k domu a je v exteriéri, je dvor, na ktorom sa nachádza niekoľko ležadiel, altánok a samostatné vonkajšie sedenie. V dome je aj záhadná miestnosť a skrytá izba. Čo sa v nich bude odohrávať, odhalí až samotná šou.

„Na český a slovenský trh prinášame úplne novú generáciu tejto celosvetovo obľúbenej šou, ktorá ponúkne nefalšované emócie, napätie i drámu. Moderne zariadený dom Big Brother je už pripravený na príchod spolubývajúcich. Verím, že sa im v ňom bude dobre bývať a že najväčší sociálny experiment na obrazovkách, ktorý štartuje už v pondelok na Voyo, si obľúbia aj diváci“ povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza a skupiny Nova.

Spolubývajúci v dome Big Brother majú zakázaný akýkoľvek kontakt s vonkajším svetom. Súťažiaci počas svojho pobytu nikoho neuvidia ani nebudú počuť. Dokonca od momentu, keď vstúpia do domu, neprídu vôbec do kontaktu ani s členmi štábu. Jediným spojením medzi svetom a spolubývajúcimi je Big Brother a jeho slovo je zákonom domu. Akékoľvek porušenie povedie k okamžitému trestu.

Súčasťou šou je aj špeciálna aplikácia Big Brother, ktorá je už teraz dostupná na stiahnutie. Pomocou nej budú mať diváci možnosť ovplyvňovať dianie v dome a pomáhať „veľkému bratovi“ rozhodovať o tom, kto bude každý týždeň z domu vysťahovaný, ale napríklad aj o tom, aký trest dostanú súťažiaci za porušenie pravidiel.

„Spolubývajúcich v dome bude sledovať 58 kamier 24 hodín 7 dní v týždni a diváci sa majú na čo tešiť. Dom Big Brother ponúka veľkorysý priestor a mnohé možnosti trávenia času, no najdôležitejšia bude komunikácia medzi jednotlivými spolubývajúcimi. Big Brother bude skúšať a testovať ich limity v poriadne náročných misiách, v ktorých budú musieť obstáť. Dôležitá bude aj ich stratégia. Určite bude veľmi zaujímavé sledovať ako sa pestrý mix spolubývajúcich s výzvami veľkého brata popasuje“, hovorí producentka šou Eva Krutáková.

Prvú časť novej generácie kultovej reality šou Big Brother Česko & Slovensko prinesie Voyo každý deň v týždni pred 22:00 hod. už od pondelka 13. novembra. Vždy o deň neskôr epizódy v pracovné dni odvysiela TV Markíza a v soboty v priamom prenose príde Big Brother Naživo na Voyo aj do vysielania TV Doma. Okrem toho je špeciálne pre predplatiteľov Voyo pripravený od utorka aj špeciálny Big Brother Livestream 16-18. Dvojhodinovú porciu živého vysielania toho, čo sa aktuálne v dome Big Brother deje, si budú môcť diváci užiť každý deň medzi 16:00 hod. a 18:00 hod.

Komentujte cez Facebook

Related posts