novinky 

Manžel, otec, hovado! Samo Trnka prichádza exkluzívne na Voyo s vlastným stand-upom

Po mimoriadnom úspechu stand-up Voyo Špeciálov Simona: Donaha! a Jakub Zitron Ťapák: Ruku na srdce prichádza Voyo s ďalším špeciálom plným humoru s názvom Samo Trnka: Manžel, otec, hovado.


Bohatá ponuka Voyo Špeciálov
so známymi stand-up komikmi sa rozrastá. Po úspešných slovenských stand-upoch Simona: Donaha! Jakub Zitron Ťapák: Ruku na srdce prichádza exkluzívne do ponuky streamovacej služby Voyo ďalšia porcia nefalšovanej zábavy v podobe stand-up comedy šou Samo Trnka: Manžel, otec, hovado.

Zábavu na Voyo posilní obľúbený stand-up komik Samo Trnka, ktorý sa s viac ako 570-tisíc predplatiteľmi Voyo podelí o svoju skúsenosť s prerodom z muža, ktorý mal kamarátov a osobný život, na muža, ktorému do života vstúpila žena, neskôr aj deti a stal sa z neho otec a manžel na plný úväzok.

„Sme veľmi vďační za našu doterajšiu spoluprácu so Samom Trnkom, ktorého si diváci zamilovali ako neopakovateľného vedátora Karola v šou Dobre vedieť! a následne aj ako učiteľa Laca Hudáka v seriálovom hite Pán profesor. Teší nás, že sa teraz vďaka novému Voyo Špeciálu môže širokému publiku predviesť vo svojej najprirodzenejšej polohe – ako skvelý stand-up komik. Verím, že sa pri sledovaní jeho príjemného oddychového vystúpenia všetci predplatitelia dobre zabavia,“ povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza a skupiny Nova.

„Môj spôsob tvorby je, že hovorím o niečom, čo ma trápi, hnevá, čo ma nejakým spôsobom zaráža a potrebujem sa z toho „vykecať.“ Je to dobrý základ pre stand-up, lebo vtedy je komik autentický a ľudia cítia, že ho to naozaj trápi. Pokiaľ im to podá tak, že ich zaujme, potom idú s ním takým dobrodružstvom myslenia, čo v podstate stand-up samotný je,“ hovorí Samo Trnka. „Teším sa, že môžeme celé toto moje životné dielo ľuďom vyrozprávať a že po pozretí si šou budú mať dobrú náladu a možno aj získajú nový pohľad na nejaké veci vo svojom živote. Za toto budem veľmi rád,“ dodáva.

Sama Trnku doplnia aj krátke, ale humorom nabité Stand-up Bonusy. Milan „Docent“ Sedliak, komik, no v prvom rade výživový poradca, ktorý pomohol s jedálničkom aj Samovi Trnkovi a obľúbený komik Ivan Kostra prinášajú vtipný pohľad aj na to, čo obnáša život so susedmi v novostavbe, či odpovede na otázky, čo je horšie ako pracovať v call centre alebo prečo by sa veci nemali odkladať. Oba Stand-up Bonusy nájdu predplatitelia už teraz iba na Voyo.

Fanúšikovia žánru stand-up comedy nájdu jedine na Voyo aj jedinečné originálne špeciály českých hviezd prvej veľkosti Štěpána KozubaOndřeja SokolaKozub: Bez urážky! a Ondřej Sokol: Celebrity.

Voyo Špeciál Samo Trnka: Manžel, otec, hovado si môžu diváci pozrieť exkluzívne na Voyo už od piatka 18. augusta 2023. Výroba tohto programu prebehla v súlade s postupmi udržateľnej produkcie, teda s maximálnym ohľadom na životné prostredie.

Komentujte cez Facebook

Related posts