novinky 

Kritikmi oceňovaný seriál Poker Face exkluzívne na SkyShowtime od 15. septembra

SkyShowtime dnes oznámila premiéru prvých dvoch epizód seriálu Poker Face, ktoré budú k dispozícii exkluzívne na SkyShowtime od 15. septembra. Nové epizódy budú k dispozícii každý piatok.

Z kreatívnej dielne Riana Johnsona prichádza Poker Face, desaťdielny mysteriózny seriál s Natashou Lyonne v hlavnej role ako Charlie Cale, ktorá má mimoriadnu schopnosť odhaliť, keď niekto klame. Vydáva sa na cestu vo svojom Plymouth Barracuda a na každej zastávke sa stretáva s novými postavami a zvláštnymi zločinmi, pri ktorých si nevie pomôcť a musí ich jednoducho vyriešiť.

Seriál získal nadšené recenzie a na serveri Rotten Tomatoes sa rýchlo stal „čerstvým“ a získal 98% hodnotenie kritikov.

V hlavnej úlohe sa predstaví Natasha Lyonne, ktorá je zároveň výkonnou producentkou v spoločnosti Animal Pictures, a tiež napísala a režírovala jednu epizódu seriálu. V Poker Face účinkujú známe hviezdy, ako napríklad: Adrien Brody, Angel Desai, Audrey Corsa, Benjamin Bratt, Brandon Michael Hall, Charles Melton, Chelsea Frei, Cherry Jones, Chloë Sevigny, Clea DuVall, Colton Ryan, Danielle MacDonald, Dascha Polanco, Ellen Barkin, Hong Chau, Jasmine Aiyana Garvin, Jack Alcott, Jameela Jamil, Joseph Gordon-Levitt, Judith Light, Leslie Silva, Lil Rel Howery, Luis Guzmán, Megan Suri, Niall Cunningham, Nicholas Cirillo, Nick Nolte, Reed Birney, Rhea Perlman, Ron Perlman, Rowan Blanchard, S. Epatha Merkerson, Shane Paul McGhie, Simon Helberg, Stephanie Hsu, Tim Blake Nelson a Tim Meadows.

Výkonnými producentkami sú Nora a Lilla Zuckerman. Ďalšími výkonnými producentmi sú Ram Bergman, Natasha Lyonne, Nena Rodrigue a Iain B. MacDonald spolu s výkonnými koproducentkami Mayou Rudolph a Danielle Renfrew Behrens. Poker Face vznikol v produkcii spoločností T-Street, MRC a Animal Pictures a distribuuje ho spoločnosť Paramount Global Content Distribution.

Komentujte cez Facebook

Related posts