novinky 

Spravodajský portál TVNOVINY.sk prináša bezplatný prémiový obsah Exkluzívne, na sociálnych sieťach kompletne zmenil vizuál

Skupina Markíza neustále intenzívne pracuje na technologickom aj obsahovom zdokonaľovaní svojho online portfólia. Vlani prešiel kompletným redizajnom spravodajský portál TVNOVINY.sk a tento rok vo februári aj televízny portál Markiza.sk, ktorý sa zároveň zlúčil s bezplatným videoarchívom Markíza Plus. Teraz prichádzajú TVNOVINY.sk s ďalšími novinkami.

„Naši návštevníci si už mohli všimnúť nasadenie viacerých grafických úprav na webe, ktorých cieľom je ešte väčší používateľský komfort a lepší zážitok pri prijímaní obsahu. Osviežili sme tiež podobu portálu TVNOVINY.sk na mobilných zariadeniach a náležitú pozornosť venujeme aj naším oficiálnym profilom na sociálnych sieťach,“ hovorí Henrich Krejča, riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky TV Markíza.

Na domovskej stránke portálu TVNOVINY.sk vznikla nová sekcia s názvom Exkluzívne, ktorá združuje ten najexkluzívnejší redakčný obsah na jednom mieste. Aj napriek jeho prémiovému charakteru je návštevníkom naďalej poskytovaný bezplatne.

Premenou prešla videosekcia s televíznymi reportážami a ďalším atraktívnym videoobsahom, ktorá po novom nesie názov Videoknižnica a je viac používateľsky komfortnejšia, oveľa lepšie prístupná a prehľadnejšia. „Sústredili sme sa od začiatku roka na zvyšovanie počtu videí a kvalitného televízneho spravodajského obsahu na našom webe, medziročne sme v kvartálnom porovnaní takmer zdvojnásobili pozretia na našom webe na niekoľko miliónov mesačne,“ dodáva Vladimír Mičuda, šéfredaktor portálu TVNOVINY.sk.

Koncept minúty po minúte s najaktuálnejšími informáciami z domova a zo svetadostal nový názov Prehľad dňa a v časovej následnosti ponúka sumár najdôležitejších udalostí z domova i zo sveta.

Kompletne prerobená bola sekcia redakcie s kontaktnými informáciami, aby boli redaktori a redaktorky v regiónoch aj v hlavnom meste viac prístupní divákom a čitateľom.

Centrum marketingu skupiny Markízapripravilo aj inovovaný grafický vzhľad oficiálneho profilu webu TVNOVINY.sk na čoraz obľúbenejšom Instagrame. Uvedený bol tiež nový koncept spravodajstva na Instagrame v podobe krátkeho moderovaného prehľadu týždňa.

Osvieženia sa dočkala tiež podoba portálu TVNOVINY.sk na mobilných zariadeniach, aj vďaka novopridanej spodnej lište je intuitívnejšia a prehľadnejšia. V príprave je tiež nasedenie možnosti prehliadania v tmavom režime a ďalšie zaujímavé vylepšenia.

Komentujte cez Facebook

Related posts