novinky 

Klasika erotického trileru prichádza na SkyShowtime ako nový seriál

Osemdielny seriál Fatal Attraction v hlavných úlohách s Joshuom Jacksonom a Lizzy Caplan, bude už túto jar dostupný exkluzívne na SkyShowtime.

Seriál Fatal Attraction, ktorý vznikol v koprodukcii spoločností Paramount a Amblin Television, bude k dispozícii na SkyShowtime už na jar.

Fatal Attraction je detailným remake-om klasického psychosexuálneho trileru a kultúrnej ikony 80. rokov. Nový seriál bude skúmať osudovú príťažlivosť a nadčasové témy manželstva vrátane nevery optikou moderných postojov k silným ženám, porúch osobnosti a kontrolujúceho správania.

Okrem Joshua Jacksona (Dan Gallagher) a Lizzy Caplan (Alex Forrest) si v seriáli zahrali aj Amanda Peet (Beth Gallagher), Alyssa Jirrels (Ellen Gallagher), Toby Huss (Mike Gerard), Reno Wilson (detektív Earl Booker) a Brian Googman (Arthur Tomlinson).

Alexandra Cunningham („Dirty John”, Chance”) je hlavnou scenáristkou, spolutvorkyňou a výkonnou producentkou seriálu. Ďalšími výkonnými producentmi sú Kevin J. Hynes („Perry Mason”), ktorý sa tiež podieľal na tvorbe, a taktiež Darryl Frank a Justin Falvey z Amblin Television. Silver Tree je ďalšou výkonnou producentkou a zároveň režírovala päť epizód série.

Komentujte cez Facebook

Related posts