novinky 

RABBIT HOLE KIEFERA SUTHERLANDA NA SKYSHOWTIME OD 31. MARCA

Rabbit Hole, seriál z produkcie CBS Studios, sa objaví na SkyShowtime 31. marca. Od spustenia služby budú k dispozícii dve epizódy.

V Rabbit Hole nič nie je tak, ako sa zdá, keď je John Weir (Sutherland), majster podvodov vo svete firemnej špionáže, obvinený z vraždy mocnými silami so schopnosťou ovplyvňovať a kontrolovať celé národy.

Okrem Sutherlanda sa v Rabbit Hole predstaví dynamické obsadenie, ako Charles Dance („Game of Thrones“) v úlohe Dr. Bena Wilsona, Meta Golding („Empire“) ako Hailey Winton, Enid Graham („Mare of Easttown“) ako Josephine „Jo“ Madi, Jason Butler Harner („Ozark“) ako Valence, Walt Klink („Arctic Circle“) ako stážista a Rob Yang („Succession“) ako Edward Homm.

Výkonným producentom seriálu Rabbit Hole je sám Sutherland v spolupráci so scenáristami a režisérmi Johnom Requa a Glennom Ficarra („This Is Us“, „WeCrashed“), Charliem Gogolakom („The Sinner“, WeCrashed“), Suzan Bymel („Designated Survivor“) a Huntom Baldwinom („Longmire“, „The Closer“).

SkyShowtime je k dispozícii priamo v aplikácii SkyShowtime na zariadeniach s operačným systémom Apple iOS, tvOS, zariadeniach s operačným systémom Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung, a prostredníctvom webovej stránky: www.skyshowtime.com. Cena mesačného predplatného Skyshowtime je EUR 5.99, aktuálne si ho však môžete zakúpiť za EUR 2.99 pri aktivácii do 11. apríla 2023.

Komentujte cez Facebook

Related posts