novinky 

Skrytá tvář Chandlera Binga – na plac s kocovinou, krádeže analgetik a desítky detoxů. Voyo uvádí šokující rozhovor s Matthewem Perrym, hvězdou seriálu Přátelé

Voyo uvádí rozhovor Matthew Perry: Zpověď, ve kterém se hvězda celosvětově úspěšného seriálového hitu Přátelé zpovídá novinářce Diane Sawyer ze své závislosti na alkoholu, se kterou se potýkal už od svých osmnácti let. Průlomová role sarkastického vtipálka Chandlera Binga pro něj měla být terapií, jak doufal. Tlak spojený s účinkováním ve fenomenálně úspěšném sitcomu ale jeho problémy ještě více prohloubil a později se k nim přidružila i závislost na lécích tišících bolest.

Otevřený rozhovor poskytl Perry v souvislosti s vydáním svých memoárů Matthew Perry: Přátelé, lásky a ten ohromný průšvih, ve kterých odhaluje, jak těžký byl jeho boj se závislostí, kolikrát kvůli ní musel podstoupit operaci a jak výrazně jeho život ovlivnilo účinkování v Přátelích. Přes pozornost celého světa, které se seriálovému hitu dostalo, neměl téměř nikdo tušení, že mladý herec po celou dobu natáčení bojoval se závislostí na alkoholu. Matthew Perry v rozhovoru přiznává, že se před ostatními herci i štábem snažil své problémy skrývat: „Měl jsem pravidlo, že v práci nebudu nic brát, ani pít. To jsem dodržoval, ale chodil jsem tam s ukrutnou kocovinou.“ Kolegové ze seriálu si jeho problémů všimli a snažili se mu pomoci. „Jenny (Aniston) se o mě zajímala ze všech nejvíc a já jsem jí za to moc vděčný.“ říká v rozhovoru Perry.

V interview se Perry vrací také k okamžiku, kdy si kvůli zranění, které si přivodil při jízdě na vodním skútru, poprvé vzal léky na tišení bolesti: „Přísahám bohu, že kdybych si ho nikdy nevzal, dalších 30 let by vypadalo úplně jinak.“ Přiznává, že své závislosti propadl natolik, že užíval denně až 55 tablet analgetik. Léky si opatřoval mimo jiné tak, že každou neděli plánovaně chodil na prohlídky nemovitostí a kradl je majitelům domů ze skřínek v koupelně. Léčbou svých závislostí strávil třicet let svého života, vystřídal 15 léčeben a rehabilitačních center, absolvoval více než 6000 setkání anonymních alkoholiků a  pětašedesátkrát podstoupil detoxikaci.

Rozhovor Matthew Perry: Zpověď najdete už nyní na Voyo.

Komentujte cez Facebook

Related posts