novinky 

Netflix představuje filmové novinky pro letošní rok

nový rok znamená také nové filmy na Netflixu. Je čas otevřít kalendář, protože nastal okamžik, kdy si můžete uložit data vydání nejdůležitějších titulů, které musíte vidět v roce 2023!

Netflix dnes představil program na tento rok a oznámil 16 nových filmových titulů, na které se vyplatí počkat.

Těšit se můžete na oblíbené herce a herečky jako například Jennifer Aniston, Emily Blunt, Millie Bobby Brown, Bradley Cooper, Chris Evans, Zac Efron, Jodie Foster, Jamie Foxx, Kevin Hart, Chris Hemsworth, Jonah Hill, Nicole Kidman, Ashton Kutcher, Jennifer Lopez, Eddie Murphy, Julia Roberts nebo třeba Adam Sandler a Reese Witherspoon.

Mezi plánovanými tituly se objeví pokračování filmových bestsellerů (Murder Mystery 2 i Extraction 2), na své si přijdou i děti (Damsel a animovaný film Leo). Dočkají se také milovníci akčních filmů (Heart of Stone), komedií (You People), ale i dramat (The KillersPain Hustlers) a romantických komedií (Your Place or MineThe Family Affair). Netflix má prostě pro každého něco!

A to není vše, na co se letos můžete těšit! Netflix si schovává ještě pár překvapení v rukávu a v roce 2023 nás čeká ještě několik neohlášených filmových premiér.

Komentujte cez Facebook

Related posts