novinky 

Úspešná dráma MILIARDY sa vracia na HBO GO

HBO zverejnilo oficiálny trailer piatej série úspešného seriálu MILIARDY, ktorý bude mať na HBO GO premiéru v pondelok 4. mája. V hlavných úlohách sa predstavia na Oscara nominovaný držiteľ Emmy a Zlatého glóbusu Paul Giamatti, držiteľ Emmy a Zlatého glóbusu Damian Lewis a ďalej Corey Stoll (Dom z kariet) a Julianna Margulies (Dobrá manželka).


Miliardy sú spletitou drámou o mocenskej politike v newyorskom svete veľkých financií. Geniálny kráľ špekulatívnych investičných fondov Bobby „Axe“ Axelrod a drzý prokurátor Chuck Rhoades hrajú nebezpečnú hru. Obaja využívajú všetku svoju moc, vplyv a taktiku, aby sa navzájom prechytračili. V tomto aktuálnom, provokatívnym seriáli ide o miliardy.
V piatej sérii seriálu MILIARDY (Billions) sa zhubná rivalita medzi Bobbym Axelrodom (Lewis) a Chuckom Rhoadesom (Giamatti) opäť prejaví v plnej sile. Zároveň sa na scéne objavia ďalší nepriatelia s cieľom vytrieskať zo všetkého maximum. Skutočnú hrozbou nadvláde predstavuje priekopník teórie sociálneho vplyvu Mike Prince (Stoll), zatiaľ čo Chuck sa neustále dohaduje so štátnou zástupkyňou (Roma Maffia). Taylor Mason (Asia Kate Dillon) je nútená k návratu do Axe Capital, kde musí bojovať, aby uchránila seba a svojich zamestnancov, ktorých do Axe Capital priviedla. Wendy Rhoades (Maggie Siff) prehodnocuje svoju lojalitu a uzatvára nové prekvapivé spojenectvo. Margulies hrá Catherine Brant, profesorku sociológie z Ivy League a autorku bestsellerov. V seriáli sa ďalej objavia David Costabile, Condola Rashad, Kelly AuCoin a Jefrey DeMunn.
MILIARDY vznikli na základe námetu kreatívnych producentov Briana Koppelmana a Davida Leviena, ktorí sú aj producentmi seriálu.

Komentujte cez Facebook

Related posts