novinky 

Playtvák.cz přinese na podzim 13 nových pořadů

Videoportál mediální skupiny MAFRA, a. s., Playtvák.cz se po úspěchu se seriálem Single Lady rozhodl významně investovat do nových pořadů a nabídnout tak divákům i inzerentům větší pestrost výběru. Single Lady bude hrát výraznou roli v podzimním schématu – právě na ni navazují seriály Single Man a Taxikář. Nově přibudou dvě reality show City Survival a Seš měkkej a další atraktivní pořady.

„Podzimní schéma je zdaleka nejsilnějším, jaké kdy Playtvák.cz nabídl. Na jaře jsme se zaměřili na jeden hlavní formát, letos jich na podzim připravujeme minimálně pět,“ říká ředitel Mafra TV Vladimír Mužík. „Soustředíme se hlavně na kvalitu seriálů, abychom lidem poskytli takový obsah, na který se rádi podívají a znovu se k nám vrátí.“

Single Man je čtyřicetiletý Filip (Marek Taclík), který již jednou našel tu pravou lásku. Bohužel to ale nedopadlo dobře a on se nyní zoufale snaží najít jinou. Svou jedinou láskou je však stále ovlivněn a nemůže na ni zapomenout. Při hledání zažije desítky rande, která budou mít komické až tragické konce. Scénář píše Dominik Landsman (Deník moderního fotra) a režie se ujal Vít Karas (Kapitán Exner). Celá produkce bude probíhat stejně jako při natáčení Single Lady pod hlavičkou Lucky Man Films Davida Ondříčka.

Další nový seriál, Taxikář, je v produkci stejné skupiny. Hlavní hrdina se představil už v seriálu Single Lady jako otec hlavní hrdinky v podání Václava Kopty. Nyní se vracíme v dějové lince před tento seriál, do doby, kdy se seriálový otec Václav Kopta vrací do ČR po 36 letech z emigrace. Potkává ženu, se kterou v mládí chodil (Anna Šišková) a která mu oznámí, že má dospělou dceru. Během 24 hodin se mu obrátí celý život vzhůru nohama. Režie se ujala, stejně jako u Single Lady, Jitka Rudolfová.

Se společností Department se připravují dvě reality show. City Survival bude show s českými celebritami, které dostanou pouhých 100 korun na to, aby s nimi přežily v „pražské džungli“ 5 dnů. Každý díl přinese sestřih toho nejlepšího, co za daný den zažijí. V prvních dílech se diváci mohou těšit na Dominiku Myslivcovou a Petra Zvěřinu.

Ve druhé show, Seš měkkej, soutěží lidé, kteří se nebojí výzev a jsou ochotni udělat téměř vše. Po nepříjemných úkolech vypadne vždy nejslabší účastník, a to až do té doby, než zůstane ten nejdrsnější z nich. Jedení chilli papriček a přeběhnutí Staroměstského náměstí bez oblečení je jen začátek.

V sociálním experimentu Napal bábu jsou natáčeni lidé skrytou kamerou v neobvyklých situacích. Pomohou si v nouzi? Jak zareagují na nespravedlnost? Reálná skrytá kamera je v českém internetovém prostředí nový formát.

V dokumentu Den v životě stráví divák se slavnou osobnostíkompletně celý den. Od cesty do práce přes seznámení se se zákulisím v dané branži až po odhalení pracovního kolektivu. Před kamerou se tedy neschová prakticky nic. Prvním hostem bude Pavel Nový, stále aktivní v divadle i ve filmu. Těšit se ale můžete i na Josefa Klímu nebo Lucii Vondráčkovou.

Komentujte cez Facebook

Related posts

Leave a Comment