novinky 

Chuťovky z prvého dňa SDCC 2017

Najväčší sviatok popkultúry začal vo štvrtok v americkom San Diego. Okrem noviniek pre kiná a fanúšikov hier sme sa počas prvého dňa San Diego Comic Con dočkali hneď niekoľkých ochutnávok programov, ktoré skôr či neskôr prídu na streamingové služby. Absolútnym Top bol očakávaný trailer Defenders, s ktorým vyrukuje už o mesiac Netflix. Áno, legendárny Stan Lee zatienil aj Dare Devila, Jessicu Jones, Lukea Cagea a Iron Fista. Aj vy si hovoríte, aby to tu už bolo?!

Ďalšou peckou bol nový trailer pre Inhumans. Táto nadprirodzená Marvelovka má zatiaľ len ohlásenú premiéru v IMAXoch (1. septembra) a na ABC (29. septembra), ale očakávame, že skôr či neskôr sa objaví aj na Netflixe ako globálnom partnerovi tohto superhrdinského štúdia.

Keď sme u superhrdinov, tak televízna stanica Syfy predstavila teaser trailer na Krypton. Ako už názov sľubuje, vydáme sa na známu planétu v ďalekej galaxii, odkiaľ pochádza nikto nie menší ako Superman. Náš tip – pravdepodobne HBO.

Netflix vo štvrtok uviedol aj trailer na Bright. Spoločnosť si od tohto magického filmu s Willom Smithom v hlavnej úlohe veľa sľubuje. Verme, že nedopadne tak ako predchádzajúci projekt jeho režiséra – Jednotka samovrahov ani ako iná podobne ambiciózna netflixovka, Spectral.

Toto sú novinky len za jeden deň. Pred sebou máme ešte tri. Už v piatok nás čakajú novinky o The Tick, The Gifted, Outlander alebo aj ruskom superhrdinovi Majorovi Gromovi.

Komentujte cez Facebook

Related posts

2 Thoughts to “Chuťovky z prvého dňa SDCC 2017”

Leave a Comment