novinky 

Hviezdne obsadený dramatický seriál Apples Never Fall (Jablká nepadajú ďaleko) bude k dispozícii exkluzívne na SkyShowtime od 23. apríla

SkyShowtime potvrdila, že nový dramatický seriál Apples Never Fall (Jablká nepadajú ďaleko) bude k dispozícii exkluzívne na platforme od 23. apríla. Prvé tri epizódy budú k dispozícii v deň premiéry, nové epizódy následne každý týždeň.

Seriál Apples Never Fall (Jablká nepadajú ďaleko) na motívy New York Times bestselleru od Liane Moriarty sa sústreďuje na zdanlivo dokonalú rodinu Delaneyovcov. Bývalí tenisoví tréneri Stan (Sam Neill) a Joy (Annette Bening) predali svoju úspešnú tenisovú akadémiu a sú pripravení prežiť to, čo malo byť zlatými rokmi ich života. Zatiaľ čo sa tešia na čas strávený so svojimi štyrmi dospelými deťmi (Alison Brie, Jake Lacy, Conor Merrigan-Turner, Essie Randles), všetko sa zmení, keď na dvere Joy a Stana zaklope zranená mladá žena, ktorá prináša vzrušenie, ktoré im tak chýbalo. Keď však Joy náhle zmizne, jej deti sú nútené prehodnotiť takzvané dokonalé manželstvo svojich rodičov, pretože na povrch začnú vyplávať najtemnejšie rodinné tajomstvá.

Melanie Marnich (scenáristka/showrunnerka/výkonná producentka) hovorí: Nikdy som nedokázala odolať príbehom, ktoré mi dávajú pocit pohlcujúceho úniku od bežného života… ale nakoniec sú tak nádherne práve o ňom. Vstúpte do sveta Apples Never Fall (Jablká nepadajú ďaleko) od Liane Moriarty.

Napínavá a spletitá záhada je ukotvená v rodine Delaneyovcov, ktorých dôvtip, zranenia, túžba a komplikovanosť ma prinútili preniesť túto skvelú knihu do televíznej podoby, a vyvolali vo mne pocit, že Delaneyovci majú čo povedať nám všetkým. Prostredníctvom nich sa tento príbeh ponára do zložitosti lásky, dlhodobého manželstva a snahy nájsť svoje miesto v rodine i mimo nej. Bolo vzrušujúce písať o problémoch dospelých, ktoré Delaneyovci riešia, ako sú napríklad niekedy kruté obete, ktoré musia rodičia podstúpiť, aby udržali manželstvo a rodinu pohromade. Bez servítky sme sa snažili zachytiť i to, čo znamená byť pracujúcou matkou a manželkou v role Joy, s ktorou sa vydávame za záhadou, ktoré je ústredným bodom seriálu.

V konečnom dôsledku je Apples Never Fall (Jablká nepadajú ďaleko) veľmi otvoreným príbehom o tom, čo znamená byť súčasťou veľmi komplikovanej rodiny. Čo je asi každá rodina, však? Keď sme písali scenár, stále sme vraveli… U Delaneyovcov sa asi odohralo niečo naozaj strašné… ale aj tak sa u nich chcete zastaviť na gin s tonikom.

David Heyman (výkonný producent) dodáva: Apples Never Fall (Jablká nepadajú ďaleko) je Liane Moriarty vo svojej najlepšej forme a ja som nesmierne vďačný a hrdý, že mi dala príležitosť preniesť tento príbeh na filmové plátno. Sledovať rodinu Delaneyovcov, ktorej dokonalá maska skrýva nespočetné tajomstvá, ako sa začína rozpadať, je miestami bláznivo vtipné, miestami nežné a dojímavé, ale vždy napínavé. Lianine postavy sú temperametné a komplikované, a celý jej príbeh rozpráva o tom, ako nás dokážu najviac zraniť naši najbližší. Pripadalo mi, že dohromady tieto prvky vytvorili skvelý základ pre pútavý seriál. A naša skvelá showrunnerka Melanie Marnich dokázala spolu s našim neuveriteľným hereckým obsadením v čele s Annette Bening a Samom Neillom priviesť knihu k životu tým najnapínavejším a nejdojemnejším spôsobom.

Komentujte cez Facebook

Related posts