novinky 

RAPPERKA LALISA MANOBAL Z BLACKPINK SA OBJAVÍ V TRETEJ SÉRII SERIÁLU BIELY LOTOS

Lalisa Manobal sa pripojí k tretej sérii pôvodného seriálu z produkcie HBO, BIELY LOTOS od Mikea Whitea, ktorý získal cenu Emmy®.

Medzi už skôr oznámených členov hereckého obsadenia patria Leslie Bibb, Carrie Coon, Francesca Corney, Nicholas Duvernay, Arnas Fedaravicius, Christian Friedel, Scott Glenn, Walton Goggins, Dom Hetrakul, Sarah Catherine Hook, Jason Isaacs, Julian Kostov, Michelle Monaghan, Sam Nivola, Morgana O‘Reilly, Lek Patravadi, Shalini Peiris, Parker Posey, Natasha Rothwell, Patrick Schwarzenegger, Tayme Thapthimthong

a Aimee Lou Wood.

Seriál sa začne nakrúcať vo februári na ostrovoch Koh Samui, Phuket a v Bangkoku a bude sledovať novú skupinu hostí v inom zariadení White Lotus.

Na podporu natáčania a propagácie tretej série spolupracuje HBO s thajským úradom pre cestovný ruch.

Prvá séria, ktorá mala premiéru v júli 2021 a odohrávala sa na Havaji, získala 20 nominácií na cenu Emmy® v 13 kategóriách, ktoré premenila na desať víťazstiev, čo bolo najviac zo všetkých seriálov v tom roku, vrátane ceny za výnimočný limitovaný alebo antologický seriál. Druhá sezóna mala premiéru v decembri 2022 a odohrávala sa na Sicílii. Získala 23 nominácií na cenu Emmy® vrátane nominácie na cenu Outstanding Drama Series, ktorú premenila na päť víťazstiev.

Tvorcami nového seriálu sú Mike White, David Bernad a Mark Kamine.

Lalisa Manobal je raperka, speváčka a tanečnica, známa najmä ako členka svetoznámej dievčenskej skupiny BLACKPINK. Okrem svojho jedinečného vystupovania na pódiu je známa aj svojím originálnym zmyslom pre módu a štýlom, ktorý určuje trendy a vďaka ktorému sa stala významnou osobnosťou svetového módneho priemyslu.

Komentujte cez Facebook

Related posts