novinky 

Nový film Wesa Andersona Asteroid City bude k dispozícii exkluzívne na SkyShowtime od 20. januára

V Asteroid City, najnovšom filme Wesa Andersona, sa predstavia Jason Schwartzman (The French DispatchThe Grand Budapest Hotel), Scarlett Johansson (Black WidowJojo Rabbit) a Tom Hanks (ElvisNews of the World). Film bude k dispozícii exkluzívne na SkyShowtime od 20. januára.

Scenáristom a režisérom filmu od spoločnosti Focus Features je sedemnásobný nominant na Oscara® Wes Anderson (Isle of Dogs,Moonrise Kingdom). Asteroid City je nabitý hereckým ansámblom a zahŕňa hviezdne, kritikmi oceňované vedľajšie herecké obsadenie, v ktorom sa predstavia Jeffrey Wright (WestworldNo Time To Die), Tilda Swinton (SuspiriaMichael Clayton), Adrien Brody (The PianistThe Darjeeling Limited), Bryan Cranston (Breaking Bad, Trumbo) a Edward Norton (Glass OnionBirdman).

Príbeh sa odohráva vo fiktívnom meste v púšti na americkom juhozápade okolo roku 1955. Mladí hvezdári a vesmírni kadeti z celej krajiny sa zhromažďujú na každoročnej oslave Dňa asteroidov, ale vedeckú súťaž veľkolepo prekazia udalosti, ktoré zmenia svet. Oslava, ktorá začína ako pocta úspechom mladých hvezdárov, sa dočká nečakanej návštevy: mimozemšťana. Asteroid City je uzavreté a armáda vymyslí falošnú kryciu historku. Predčasne vyspelí géniovia pripomínajúci mladíkov zo Spielbergových klasík však majú plán, ako dostať správu do vonkajšieho sveta.

Napriek tomu je príbeh Andersonovým nenapodobiteľným spôsobom oveľa väčší. Späť na východe sú postavy z Asteroid City na javisku a pripravujú hru s názvom „Asteroid City“. Práve tu sa vydáme do zákulisia a do života umelcov okolo roku 1955. Divadelní herci sa zdokonaľujú vo svojom remesle a čoskoro sa stanú hviezdami. Rovnako vtipný ako všetky Andersonove diela, ale oveľa kozmickejší; tento snímok zahŕňa vnútorné a osobné skúmanie zložitých rodinných vzťahov a nových románikov, rodičov a detí, tajomstiev, objavov a prekabátenia dospelých; širokého západu a šedého východu, to všetko v dokonalej emocionálnej rovnováhe, ktorú nedokáže nikto dosiahnuť lepšie než Wes Anderson.

Vo hviezdnom hereckom obsadení sa vo vedľajších úlohách predstavia aj Liev Schreiber (Ray Donovan, X-Men Origins: Wolverine), Hope Davis (Your Honor, Succession), Stephen Park (The French Dispatch, Fargo), Rupert Friend (The Young VictoriaPride & Prejudice), Maya Hawke (Stranger Things, Do Revenge), Steve Carell (The Office, The Morning Show), Matt Dillon (There’s Something About MaryThe House That Jack Built), Hong Chau (The WhaleThe Menu), Willem Dafoe (franšíza Spider-Man, The Florida Project), Margot Robbie (Barbie, Suicide SquadI, Tonya), Tony Revolor (The Grand Budapest Hotel, franšíza od Marvel Cinematic Universe Spider-Man), Jake Ryan (Moonrise KingdomEighth Grade) a Jeff Goldblum (franšíza Jurassic Park, Independence Day).

Komentujte cez Facebook

Related posts