CoComelon – fenomén který učaroval dětem, pohltil i rodiče. Na Voyo oblíbené postavičky poprvé promluví i česky.

Hit internetu. CoComelon, seriál, který posunul hranice dětské tvorby, zamířil na Voyo. Jeho písničky patří k těm nejsledovanějším na světě. Děti baví i vzdělává.  Oblíbení hrdinové v čele s JJ, jeho rodinou a kamarády promlouvají k nejmenším prostřednictvím říkanek a písniček. Teď poprvé i v českém jazyce. Celý seriál je ale k dispozici i v původním znění v angličtině a pomůže tak dětem s jejími základy.

Čeká vašeho potomka seznámení s novým sourozencem? Pořizujete si domácího mazlíčka anebo se jen chystáte ven do přírody nebo na hřiště? Všemi těmito situacemi může vaše dítě provést CoComelon.

Ve stejnojmenném městečku žije malý JJ, jeho bratr TomTom, sestra YoYo, pes Bingo, Máma a Táta a také spousta dalších kamarádů. Společně se učí spoustu nových věcí, ale i to, jak se chovat v každodenních situacích, objevují svět. V zábavných příbězích s písničkami mohou poznávat písmena a slova, čísla, barvy nebo tvary. Díky jejich opakování se tak děti nejen učí, ale osvojují si i základní sociální vazby nebo hygienické návyky. Právě například Bath song se stala jednou z nejposlouchanějších písní a v seriálu zazní i dětský megahit Baby shark.

Kdo vymyslel CoComelon?

Přestože byla první videa zveřejněna na internetu již v roce 2006 a postupně dosáhla vysoké sledovanosti, dlouho nebylo známo, kdo je jejich autorem. Příběh vzniku úspěšného seriálu byl světu odhalen teprve před několika lety, kdy vyšlo najevo, že CoComelon vznikl z iniciativy kalifornského manželského páru, Jay Jeona, režiséra několika televizních reklam a jeho ženy, ilustrátorky dětských knih, jejíž jméno je stále zahaleno tajemstvím. První animovaná videa se zábavnými říkankami společně vytvořili pro své dva syny, aby je zabavili a naučili abecedu. Reakce jejich dětí jim dodala sebevědomí, aby ve společné tvorbě pokračovali.

Voyo uvádí CoComelon jak v české, tak anglické verzi, díky které se děti mohou už v útlém věku začít seznamovat s angličtinou.  

Komentujte cez Facebook

Related posts