Unikátní dokumentární vhled do soukromí Karla Gotta. Karel Special k vidění pouze na Voyo.

Předplatitelé Voyo mohou jako vůbec první zhlédnout dosud nezveřejněné záběry ze soukromí zpěváka Karla Gotta. Dokumentární snímek s názvem Karel Special zachycuje národem milovaného zpěváka ve chvilkách strávených s jeho nejbližšími, nebo při plnění pracovních aktivit. Snímek režisérky Olgy Malířové Špátové s názvem Karel Special k vidění pouze na Voyo.

Snímek zachycuje Karla Gotta hned v několika situacích strávených ve společnosti jeho spolupracovníků a především pak s manželkou Ivanou a dcerami Charlotte a Nellou, ale například i s jeho vnuky od dcery Lucie, Vojtou a Honzou. Filmová kamera režisérky Olgy Malířové Špátové je svědkem příprav rodiny na návštěvu slavnostní premiéry filmu Když draka bolí hlava, ve kterém Karel Gott ztvárnil svou poslední filmovou roli, při výběru motivu pamětní medaile vyražené u příležitosti zpěvákových 80. narozenin, při společném zpěvu hitu Zvonky štěstí s dcerou Charlotte na hodině zpěvu, nebo při nahrávání nové verze písně Jdi za štěstím se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu. Film obsahuje také unikátní rozhovor, který Karel Gott vede se svým dlouholetým spolupracovníkem a autorem mnoha jeho hitů, Ladislavem Štaidlem.

Karel Gott nás při natáčení filmu pustil blízko do svého života. Bral práci na filmu velmi vážně. Tvořil s námi s obrovskou energií, i když už byl nemocný. Věnoval se naplno každé scéně, do každé z nich Karel vložil tolik nápadů a úsilí. Je mi proto velkým potěšením, že může nových čtrnáct sekvencí z Karlova života spatřit světlo Boží. Věřím, že v této těžké době může Karlovo umění a jeho veselá, laskavá povaha přinést lidem novou radost a naději,“ říká o snímku režisérka Olga Malířová Špátová.

Snímek Karel Special je už nyní dostupný předplatitelům Voyo.

režie: Olga Malířová Špátová // producent: Ivana Gottová // scénář: Olga Malířová Špátová // kamera: Olga Malířová Špátová // hudba: Karel Gott // hrají: Karel Gott

Komentujte cez Facebook

Related posts