novinky 

Seriálový prequel Teda príde na SkyShowtime 22. februára

SkyShowtime dnes oznámila, že seriál Macík (Ted) bude k dispozícii od 22. februára. Epizódy 1-4 budú k dispozícii exkluzívne na SkyShowtime v deň jeho premiéry. Ďalšie epizódy budú dostupné od 11. apríla.

Tento komediálny seriálový prequel k filmom Macík (Ted) sa odohráva v roku 1993 a Macík (Ted) (Seth MacFarlane) už má svojich 15 minút slávy za sebou. Teraz žije späť doma vo Framinghame v štáte Massachusetts so svojím najlepším priateľom, šestnásťročným Johnom Bennettom (Max Burkholder), spolu s Johnovými rodičmi Mattym a Susan (Scott Grimes a Alanna Ubach) a sesternicou Blaire (Giorgia Whigham). Macík (Ted) síce môže mať na Johna mizerný vplyv, ale koniec koncov je to verný priateľ, ktorý je vždy ochotný vyjsť priateľstvu v ústrety.

Poznámka od Setha MacFarlanea (výkonného producenta, scenáristu, režiséra a spolutvorcu), Paula Corrigana a Brada Walsha (výkonných producentov, scenáristov a spolutvorcov):

Každá generácia si buduje svoj vlastný jedinečný umelecký štýl, vlastný pohľad na svet. V 20. rokoch to bolo prevratné hudobné frázovanie jazzu. V 50. rokoch to bol odvážny rukopis abstraktných expresionistov. Jedinečným umením našej generácie je streamovanie obsahu založeného na predtým úspešnom duševnom vlastníctve. Pokračujúc v tejto hrdej tradícii vám s pokorou prinášame seriál Macík (Ted).

Náš seriál je prequelom k filmom Macík (Ted). Odohráva sa v deväťdesiatych rokoch, ale to, že byť šestnásťročným je nanič, platí v akejkoľvek dobe. Jediná vec, vďaka ktorej sa to dá zniesť, je prejsť tým s priateľom, aj keď je to čarovný macík s oplzlými rečami a sklonom k užívaniu drog.

Všetci traja sme boli v deväťdesiatych rokoch tínedžeri a vyrastali sme v Bostone a jeho okolí, kde sa seriál odohráva, takže mnohé z týchto príbehov sú pre nás osobné. Mali sme možnosť postavy vystaviť rovnakým nepríjemnostiam a míľnikom, aké sme vtedy zažívali my. Taktiež sme si veľa vecí vymysleli (treba zapísať veľa strán a skutočný život je väčšinou nudný).

Komentujte cez Facebook

Related posts