novinky 

Limitovaná séria TRETÍ DEŇ s Judeom Lawom bude mať premiéru na HBO 15. septembra

Seriál TRETÍ DEŇ od tvorcov Felixa Barretta a Dennisa Kellyho bude mať premiéru exkluzívne na HBO v UTOROK 15. SEPTEMBRA. Seriál má šesť častí a je rozdelený na “Leto” a “Zima”.
Bude vysielaný na HBO a k dispozícii bude tiež na HBO GO.
V prvých troch častiach s názvom Leto vystupuje Jude Law (Nový pápež z produkcie HBO) ako Sam, muž, ktorý sa dostane na záhadný ostrov pri britskom pobreží, kde sa stretáva so skupinou ostrovanov, ktorí za každú cenu dodržiavajú vlastné tradície. Je izolovaný od pevniny a nie je schopný opustiť napohľad idylický, až nebezpečne zvodný svet. V ňom tajné rituály jeho obyvateľov oživia jeho zážitky spojené so stratou a traumou minulosti. Hranice medzi realitou a fantáziou sa strácajú a jeho boj za zistenie pravdy vedie až k tomu, že ostrovania odhalia šokujúcu pravdu, ktorá sa týka priamo jeho. Leto napísal Dennis Kelly, režíroval Marc Munden.
Zima pokrýva ďalšie tri časti. V hlavnej úlohe sa objaví Naomie Harris (nominovaná na Oscara za Moonlight) ako Helen, odhodlaná outsiderka pricestuje na ostrov hľadať odpovede na svoje otázky. Lenže jej príchod skôr nakoniec znamená neprehľadný boj, v ktorom je potrebné rozhodnúť sa o svojom ďalšom osude. Hranica medzi skutočnosťou a zdaním je opäť rozostrená. Zimu napísali Kit De Waal, Dean O’Loughlin a Dennis Kelly a vznikla v réžii Philippy Lowthorpe. 


V seriáli Tretí deň ďalej hrajú Katherine Waterstonová (Fantastické zvery), Emily Watson (nominovaná na Emmy a Zlatý glóbus za Černobyľ v produkcii HBO) a Paddy Considine (Outsider v produkcii HBO).
Tretí deň vznikol v koprodukcii Sky a HBO. Jedná sa o prvú pôvodnú drámu produkovanú novými Sky Studios. Vznikla v spolupráci s Plan B Entertainment, svetovo známou divadelnou spoločnosťou Punchdrunk a scenáristom Dennisom Kellym (Utópia, Pulling). Dede Gardner, Jeremy Kleiner, Felix Barrett a Dennis Kelly sú jeho producentmi. 

Komentujte cez Facebook

Related posts