novinky 

Globálny hit Yellowstone sa vráti 14. novembra exkluzívne na SkyShowtime

SkyShowtime oznámila, že celosvetovo úspešný seriál Yellowstone z produkcie MTV Entertainment Studios a 101 Studios sa vo štvrtok 14. novembra vracia s očakávaným pokračovaním. Ako už bolo oznámené, seriálový megahit sa v súčasnosti natáča v Montane.

Yellowstone rozpráva príbeh rodiny Duttonovcov, ktorá ovláda najväčší súvislý ranč na chov dobytka v Spojených štátoch. Uprostred meniacich sa spojenectiev, nevyriešených vrážd, otvorených rán a ťažko nadobudnutého rešpektu je ranč v neustálom konflikte s tými, s ktorými susedí – rozrastajúcim sa mestom Montana, indiánskou rezerváciou a prvým americkým národným parkom.

Na tvorbe seriálu Yellowstone sa podieľali na Oscara® nominovaný scenárista Taylor Sheridan (Wind River, Hell or High Water a Sicario) a John Linson. Výkonnými producentmi sú John Linson, Art Linson, Taylor Sheridan, Kevin Costner, David C. Glasser, Bob Yari, Stephen Kay, Michael Friedman, Christina Voros a Keith Cox. Seriál distribuuje spoločnosť Paramount Global Content Distribution.

Komentujte cez Facebook

Related posts