novinky 

Oscarový film Chudiatko prichádza exkluzívne na Disney+ už 27. marca

Chudiatko, ktorý čerstvo získal štyri Oscary (najlepšia herečka v hlavnej úlohe, najlepšie kostýmy, najlepší make-up a účesy a najlepšia výprava) a päť cien BAFTA (najlepšia herečka, najlepšia výprava, najlepšie kostýmy, najlepší make-up a účesy a špeciálne vizuálne efekty), si budú môcť predplatitelia na Slovensku pozrieť exkluzívne na Disney+ od 27. marca.

Film od režiséra Yorgosa Lanthimosa a producentky Emmy Stone vykresľuje neuveriteľný príbeh a fantastický vývoj Belly Baxterovej (Emma Stone), mladej ženy, ktorú oživil geniálny a neortodoxný vedec Dr. Godwin Baxter (Willem Dafoe). Pod Baxterovou ochranou sa Bella túži učiť a načerpať svetské vedomosti, ktoré jej chýbajú, a preto utečie s Duncanom Wedderburnom (Mark Ruffalo), uhladeným a zhýralým právnikom, na dobrodružnú cestu naprieč kontinentmi. Bella, oslobodená od predsudkov svojej doby, sa pevne drží svojho cieľa a zasadzuje sa za rovnosť a oslobodenie.
Film vznikol podľa knižnej predlohy Alasdaira Graya. Scenár napísal Tony McNamara, ktorý s režisérom Yorgosom Lanthimosom spolupracoval už aj na filme Favoritka. Film produkovali Ed Guiney, Andrew Lowe, Yorgos Lanthimos a Emma Stone.
Komentujte cez Facebook

Related posts