novinky 

Nolanov Oppenheimer bude mať premiéru exkluzívne na SkyShowtime 21. marca

Epický triler Oppenheimer natočený vo formáte IMAX® režíroval a napísal Christopher Nolan. Jeho dej vtiahne divákov do paradoxných myšlienkových pochodov záhadného človeka, ktorý musí riskovať zničenie sveta, aby ho zachránil

Vo filmovom trháku Oppenheimer, ktorý v celosvetových tržbách zarobil 952 miliónov amerických dolárov a získal tie najvyššie uznania, vrátane 13 nominácií na Oscara® a rovnakého počtu nominácií na Filmovú cenu Britskej akadémie (BAFTA), sa v úlohe J. Roberta Oppenheimera predstaví nominant na Oscara Cillian Murphy. Jeho ženu, biologičku a botaničku Katherine „Kitty“ Oppenheimer, stvárnila Emily Blunt. Film bude k dispozícii exkluzívne na SkyShowtime od 21. marca.

Scenár napísal a film režíroval na Oscara nominovaný Christopher Nolan. Oppenheimer zavedie divákov do mysle slávneho teoretického fyzika J. Roberta Oppenheimera, ktorý ako riaditeľ projektu Manhattan v laboratóriu v Los Alamos vytvoril prvú atómovú bombu. Oppenheimer je nevídaná filmová udalosť s hviezdnym obsadením, ktoré zahŕňa držiteľa Oscara Matta Damona, nominantov na Oscara Roberta Downeyho Jr., a Florence Pugh, Josha Hartnetta a držiteľov Oscara Caseyho Afflecka, Ramiho Maleka a Kennetha Branagha.

Film vychádza z Pulitzerovou cenou ocenenej knižnej predlohy American Prometheus: The Triumph and Tragedy of J. Robert Oppenheimer od Kaia Birda a Martina J. Sherwina. Producentmi filmu sú Emma Thomas, Charles Roven a Christopher Nolan.

Víťazi cien BAFTA 2024 budú oznámení 18. februára a 10. marca budú nasledovať víťazi Oscarov.

Komentujte cez Facebook

Related posts