novinky 

HBO PREDSTAVUJE NOVÝ TRAILER K SERIÁLU REŽIM S KATE WINSLET

HBO predstavuje oficiálny trailer k seriálu REŽIM s držiteľkou Oscara® Kate Winslet v hlavnej úlohe, ktorý napísal Will Tracy a režírovali Stephen Frears a Jessica Hobbs. Šesťdielny seriál bude mať premiéru
4. marca na HBO a HBO Max
.

Šesťdielny temný komediálny seriál rozpráva o živote za múrmi moderného autoritárskeho režimu, ktorý sa začína rúcať. Kancelárka Elena Vernhamová (Kate Winslet), je čoraz paranoidnejšia a labilnejšia a už dlhší čas neopustila palác. Preto sa obráti na prchkého vojaka Herberta Zubaka (Matthias Schoenaerts) ako na nepravdepodobného dôverníka. Zubakov vplyv na kancelárku stále rastie a Elenine pokusy rozšíriť svoju moc nakoniec vyústia do rozkolu v paláci a krajine.

V hlavných úlohách sa predstavia Kate Winslet, Matthias Schoenaerts, Guillaume Gallienne, Andrea Riseborough, Martha Plimpton a Hugh Grant.

Producentmi sú Will Tracy, ktorý je zároveň showrunnerom a scenáristom, Frank Rich, Tracey Seaward, Kate Winslet, Stephen Frears a Jessica Hobbs. Scenáristami sú Seth Reiss, Sarah DeLappe, Gary Shteyngart, Jen Spyra a Juli Weiner.

Komentujte cez Facebook

Related posts