novinky 

TÁR – v hlavnej roli s dvojnásobnou držiteľkou Oscara® Cate Blanchett – bude k dispozícii od 30. októbra exkluzívne na SkyShowtime

TÁR od spoločností Focus Features a Universal Pictures International bude k dispozícii od 30. októbra exkluzívne na SkyShowtime

Od producenta, scenáristu a režiséra Todda Fielda prichádza film TÁR, v ktorom sa v hlavnej úlohe ikonickej dirigentky Lydie Tár predstaví Cate Blanchett. TÁR skúma meniaci sa charakter moci, jej dopad a trvácnosť v našom modernom svete. Lydia Tár je všeobecne považovaná za jednu z najväčších žijúcich skladateliek/dirigentiek a je vôbec prvou šéfdirigentkou veľkého nemeckého orchestra.

Film režiséra Todda Fielda, trojnásobného nominanta na Oscara®, v hlavnej úlohe s dvojnásobnou držiteľkou Oscara® Cate Blanchett, predstavuje Tár na vrchole kariéry, keď pripravuje krst knihy a veľmi očakávané živé predstavenie Mahlerovej Piatej symfónie. V priebehu nasledujúcich týždňov sa jej život začne odvíjať nezvyčajne moderným spôsobom. Výsledkom je pálčivé skúmanie moci, jej vplyvu a trvácnosti v dnešnej spoločnosti. Vo vedľajších úlohách sa predstavia Nina Hoss, Noémie Merlant, Sophie Kauer, Julian Glover, Mark Strong, Allan Corduner a Sylvia Flote.

Hudbu k TÁR zložila držiteľka Grammy Hildur Guðnadóttir, prvá skladateľka, ktorá získala Oscara®, Zlatý glóbus a cenu BAFTA za najlepšiu pôvodnú filmovú hudbu.

Komentujte cez Facebook

Related posts