novinky 

Spider-Man zamieri na HBO Max vďaka dohode Sony Pictures a HBO

Spoločnosti Sony Pictures Television a WarnerMedia dnes oznámili, že rozširujú dohodu o distribúcii obsahu na krajiny strednej a východnej Európy, vďaka čomu budú na kanáloch HBO aj streamovacej platforme HBO Max v tomto regióne exkluzívne uvedené pripravované filmy spoločnosti Sony Pictures Entertainment.

Na zozname týchto filmov sú niektoré z najväčších a najočakávanejších filmových hitov súčasnosti od spoločnosti Sony Pictures Entertainment, napríklad Venom 2: Carnage prichádza, Krotitelia duchov: Dedičstvo, Uncharted, Morbius a Spider-Man: Bez domova, ktorý do kín dorazil v decembri minulého roka a zaznamenal tretí najúspešnejší otvárací víkend vo filmovej histórii.

Ďalej môžeme očakávať kritikmi uznávané snímky, ako sú Šťastné a veselé, Galéria zlomených sŕdc, Monster Hunter a Otec a tiež nespočetné množstvo titulov z najobľúbenejších sérií z dielne Sony Pictures Entertainment. Z tejto skupiny filmov spomeňme sériu filmov Hotel Transylvánia, ďalej snímky Králik Peter a Králik Peter na úteku, Spider-Man: Návrat domov, Spider-Man: Paralelné svety, Amazing Spider-Man a Amazing Spider-Man 2 a Jumanji: Vitajte v džungli.

Nová dohoda o distribúcii filmov a seriálov zahŕňa územie strednej a východnej Európy, a všetky vyššie uvedené tituly Sony Pictures Entertainment prináša na Slovensko, do Čiech, Poľska, Maďarska, Rumunska, Bulharska, Moldavska, Slovinska, Chorvátska, Srbska, Čiernej Hory, Bosny a Hercegoviny a Severného Macedónska. HBO Max nahradí v tomto regióne HBO GO 8. marca.

Mark Young, EVP pre siete a distribúciu spoločnosti Sony Pictures Television EMEA, uviedol: „V čase, keď sa naše odvetvie zotavuje z pandémie, je úžasné, že môžeme upevniť vzťahy s našimi partnermi v spoločnosti WarnerMedia prostredníctvom tejto dohody o rozšírení distribúcie v strednej Európe. Je to skvelý spôsob, ako predstaviť širokú škálu filmov a seriálov z dielne Sony Pictures Television, vrátane tých najväčších a najočakávanejších noviniek v našej ponuke.“

Hannes Heyelmann, EVP pre programovú tvorbu spoločnosti WarnerMedia EMEA, povedal: „Cieľom je všetkým našim predplatiteľom poskytovať na kanáloch HBO a streamovacej platforme HBO Max skvelú zábavu. Rozšírené partnerstvo so spoločnosťou Sony Pictures Television nám umožňuje im ponúkať oveľa viac úžasných titulov ako súčasť bohatej, rozmanitej a atraktívnej ponuky.“

Komentujte cez Facebook

Related posts