novinky 

Pôvodný seriál HBO LAKERS: VZOSTUP DYNASTIE bude dostupný so spustením HBO Max


HBO predstavuje postavy seriálu LAKERS: VZOSTUP DYNASTIE (Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty, ktoré presvedčivo stvárnia výborne zvolení herci. Desaťdielny seriál bude uvedený na streamovacej službe HBO Max v utorok 8. marca.


LAKERS: VZOSTUP DYNASTIE je strhujúci seriál zasadený do osemdesiatych rokov minulého storočia, ktorý rozpráva o profesionálnom i osobnom živote členov basketbalového tímu Los Angeles Lakers, jednej z najuznávanejších športových dynastií – tím svojim vedúcim postavením určoval ráz na ihrisku i mimo neho.
Herecké obsadenie: John C. Reilly ako Jerry Buss, Quincy Isaiah ako Magic Johnson, Jason Clarke ako Jerry West, Adrien Brody ako Pat Riley, Gaby Hoffmann ako Claire Rothman, Tracy Letts ako Jack McKinney, Jason Segel ako Paul Westhead, Julianne Nicholson ako Cranny McKinney, Hadley Robinson ako Jeanie Buss, DeVaughn Nixon ako Norm Nixon, Solomon Hughes ako Kareem Abdul-Jabbar, Tamera Tomakili ako Earlitha „Cookie“ Kelly, Brett Cullen ako Bill Sharman, Stephen Adly Guirgis ako Frank Mariani, Spencer Garrett ako Chick Hearn, Sarah Ramos ako Cheryl Pistono, Molly Gordon ako Linda Zafrani, Joey Brooks ako Lon Rosen, Delante Desouza ako Michael Cooper, Jimel Atkins ako Jamaal Wilkes, Austin Aaron ako Mark Landsberger, Jon Young ako Brad Holland, Rob Morgan ako Earvin Johnson senior a Sally Field ako Jessie Buss. 
Producentom a súčasne režisérom pilotnej časti je Adam McKay, ktorému sekunduje producent Kevin Messick zo spoločnosti Hyperobject Industries. Showrunnerom je Max Borenstein, ktorý sa na seriáli zároveň podieľa ako producent, scenárista a spoluautor. Ďalej sa na tvorbe podieľajú Jim Hecht ako producent, scenárista a spoluautor, Rodney Barnes ako producent a scenárista a Jason Shuman so Scottom Stephensom ako producenti.
Seriál je natočený podľa knihy Showtime: Magic, Kareem, Riley and the Los Angeles Lakers Dynasty of the 1980s od Jeffa Pearlmana.

Komentujte cez Facebook

Related posts