novinky 

Jaro 2019 s internetovými portály skupiny TV Nova

Nova Plus v jarní sezóně 2019 nabídne opět pořady z vlastní produkce.

Jedná se o talkshow Jak to vidí MasterChef s hvězdou Ulice Patricií Solaříkovou. Její rozhovory se soutěžícími a ohlédnutí za jednotlivými díly MasterChef Česko mohou diváci sledovat každou středu večer po odvysílání pořadu na webu NovaPlus.cz. Vybrané recepty z MasterChef Česko naleznou diváci webu v online pořadu MasterChef Recepty. Životní příběh a signature menu všech tří porotců představí krátké dokumentární projekty MasterChef Story a Večeře s MasterChefem.

Vlastních online pořadů s exkluzivními materiály i detaily z backstage se dočká také show The Voice Česko Slovensko. The Coach Story představí hudební začátky jednotlivých porotců a The Voice Zone provede zákulisím show, nabídne bezprostřední reakce koučů i účinkujících po vystoupení, neodvysílané záběry i reportáže o tom, jak tato velká show vzniká. Moderátory The Voice Zone jsou česká rapová princezna Sharlota se slovenským moderátorem Matúšem Krnčokem.

Zpravodajský portál TN.cz i nadále přinese atraktivní obsah jak na webu, tak ve stávající mobilní aplikaci. Zpravodajský portál nabízí také pravidelné speciály, včetně magazínu autoTN.cz.

Videoportál Voyo přichystal na jaro filmovou nabídku, ve které budou například životopisný film Hudba ticha o cestě ke slávě i soukromí nejslavnějšího operního pěvce Andrea Bocelliho nebo český snímek Úsměvy smutných mužů s Davidem Švehlíkem. Mezi dalšími filmovými snímky budou hudební komedie Sing Street, Muž jménem Ove, Pomsta, 211: Volání o pomoc, Noční směna a další. Sportovní fanoušci mají díky Voyo přístup ke sportovním stanicím Nova Sport 1 a Nova Sport 2.     

Komentujte cez Facebook

Related posts